"Думаю, мені недовго залишилося ходити в рекордсменках". Шведка Бергквіст - про результат Магучіх

"Думаю, мені недовго залишилося ходити в рекордсменках". Шведка Бергквіст - про результат Магучіх

"Думаю, мені недовго залишилося ходити в рекордсменках". Шведка Бергквіст - про результат Магучіх European Athletics

Чинна рекордсменка вважає, що українській стрибунці у висоту під силу побити світовий рекорд.

Колишня шведська легкоатлетка Кайса Бергквіст, що є чинною володаркою світового рекорду у висоту серед жінок в приміщенні, відреагувала на рекордний стрибок українки Ярослави Магучіх на змаганнях в Банській-Бистриці.

Магучіх стрибнула на 2.06 метри і могла продовжити змагання на турнірі, проте вирішила зупинитися. Для Бергквіст результат українки не став сюрпризом, і вона вважає, що в майбутньому 19-річна українка перевершить її досягнення.

Читайте також: 2.06 м! Які рекорди встановила Ярослава Магучіх своїм найкращим стрибком у кар'єрі

"Думаю, мені недовго залишилося ходити в рекордсменках світу. Ярослава постійно піднімає планку власних досягнень і, як на мене, є найбільшим талантом стрибків у висоту за всю історію. Якщо хтось і зможе перевершити моє досягнення просто зараз, то це саме вона. Думаю, українка може стрибати навіть вище за 2.10 метри", - відзначила Бергквіст.

В лютому 2006 року Бергквіст на змаганнях в Арнштадті встановила світовий рекорд за висотою стрибка в приміщенні - 2.08 метри. Цей стрибок і досі входить в четвірку найкращих в історії змагань.

Окрім Бергквіст, на 2.08 м змогли стрибнути лише дві спортсменки - представниця Болгарії Стефка Костадінова (2.09 м - світовий рекорд на відкритому повітрі у 1987 р.) та Бланка Влашич (2.08 м - у приміщенні в 2009 році).

Читайте також: "Виконуватиму світовий рекорд в іншому місці". Магучіх - про історичний стрибок на 2.06 м

Що далі

  • Найближчий турнір, на якому Магучіх братиме участь - чемпіонат України з легкої атлетики в приміщенні. Він відбудеться у Сумах з 10 по 12 лютого.
  • З 5 по 7 березня у польському Торуні відбудеться чемпіонат Європи з легкої атлетики.
Категорії
КаратеСучасне п'ятиборствоБоротьбаСпортивне скелелазінняТхеквондоСкейтбордингСерфінгВітрильний спортГольфПаралімпійський спорт