Запорізький "Мотор" не зміг продовжити переможну серію у Лізі Чемпіонів

Запорізький "Мотор" не зміг продовжити переможну серію у Лізі Чемпіонів handball.motorsich.com

Гандболісти запорізького “Мотора” не зуміли продовжити переможну серію у груповому раунді Ліги чемпіонів. На виїзді команда Гінтараса Савукінаса четвертого лютого поступилась чинному переможцю Ліги чемпіонів — німецькому “Кілю”.

Підлеглі Філіпа Іхі ще у першому таймі зробили комфортний гандикап у рахунку — 16:12, а по перерві розвинули успіх. У підсумку гравці “Кіля” святкували перемогу із результатом 34:23.

Запорізький "Мотор" не зміг продовжити переможну серіюhandball.motorsich.com

Запорізький "Мотор" не зміг продовжити переможну серію

Головний тренер гандбольного клубу “Мотор” Гінтарас Савукінас каже, що на цей раз гра не вдалась:"Ми зіграли не на своєму рівні, особливо у другому таймі. Ми припустилися чималої кількості помилок у центральній зоні. Ще варто відзначити, що перемога “Кіля” — це заслуга якісної гри воротаря суперника. Десятого лютого ми знову зіграємо із “Кілем”, цього разу у Запоріжжі. До цього матчу ми маємо підготуватись краще."

Гінтарас Савукінас, головний тренер гандбольного клубу “Мотор”

Головний тренер гандбольного клубу “Кіль” (Німеччина) Філіп Іха задоволений перемогою і каже, що його команді допомогла хороша гра захисту:"Наш перший матч після тривалої перерви був дуже добрим. Я радію за свої гравців. Вважаю, що запорукою успіху стала відмінна гра у захисті із Дарію Квенштедтом у воротах."

Філіп Іха, тренер гандбольного клубу “Кіль” (Німеччина)

Після 10 матчів в активі українського клубного чемпіона 12 набраних очок та третє місце у групі “В”. Нагадаємо, до наступного раунду Ліги чемпіонів, а саме чвертьфінальної стадії, напряму потраплять команди, котрі зуміють зайняти перше та друге місця. Команди, що розташуються на 3-6 місцях, зіграють додатковий раунд плей-офф.