Спортсмени Дніпропетровщини здобули два «золота» на всеукраїнському чемпіонаті з п’ятиборства Фото: ДніпроОДА

Двоє спортсменів Дніпропетровщини стали чемпіонами України з п’ятиборства: золоті медалі здобули Гордій Березняков та Всеволод Бакутов. Про це повідомив начальник управління молоді й спорту Дніпропетровської облдержадміністрації Олександр Пшеничников.

«На першості розіграли два комплекти нагород: серед дорослих та юніорів. Чемпіонами України стали 23-річний Гордій Березняков та 16-річний Всеволод Бакутов», – сказав він.

Гордій Березняков та Всеволод Бакутов – вихованці обласної школи вищої спортивної майстерності.

Гордій Березняков у грудні 2020-го здобув національний Кубок. На чемпіонаті підтвердив свою першість.

Загалом до Чемпіонату України долучилися майже 90 спортсменів. Дніпропетровщину представили 8.

Сучасне п’ятиборство входить до програми олімпійських ігор. Спортсмени змагаються у стрільбі, фехтуванні, плаванні, бігу, кінному спорті.