Трамп покинув Гільдію кіноакторів США

Трамп покинув Гільдію кіноакторів США

Трамп покинув Гільдію кіноакторів США

Колишній президент США Дональд Трамп повідомив Гільдію кіноакторів США про свій вихід з організації. Відповідний лист експрезидент опублікував на сайті телеканалу Fox News.

"Цим листом я інформую про свій негайний вихід з Гільдії [...] Ви нічого не зробили для мене", – написав він. У Гільдії кіноакторів США Дональд Трамп перебував з 1989 року.

Колишній глава держави оголосив про вихід з організації після того, як Гільдія більшістю голосів прийняла рішення про його виключення за порушення правил членства в профспілці. У відповідь на лист Трампа профспілка написала: "Дякую".

Трамп покинув Гільдію кіноакторів США

У своїй заяві колишній президент також підкреслив, що рішення виключити його з Гільдії – це спроба привернути увагу ЗМІ та відволіктися від "понурої репутації профспілки".

"Хоча я не знайомий з вашою роботою, я дуже пишаюся своєю роботою над такими фільмами, як "Сам удома 2", "Зразковий самець "та "Волл-стріт: Гроші ніколи не сплять"; і телевізійних шоу, зокрема "Принц із Беверлі-Гіллз", "Суботній вечір у прямому ефірі", і, звичайно, одне з найуспішніших шоу в історії телебачення, “Учень” – це якщо не брати до уваги інші!", – написав Трамп.

Нагадаємо, що після штурму Капітолію фанати фільмів "Сам удома" попросили прибрати Дональда Трампа з другої частини фільму.

Читайте також

Названий найпопулярніший серіал 2020 року. Сумарно його дивилися 950 мільйонів годин

У США приховали фільми про біржову торгівлю після скандалу з інвестфондами. Що відбувається

"Не можна так ставитися до людей". Крістофер Нолан планує розірвати співпрацю з Warner Bros.

Категорії
КонцертиТеатрАрхітектураДизайнІнше