На Прикарпатті до 100-річчя Параджанова встановлять пам'ятник

На Прикарпатті до 100-річчя Параджанова встановлять пам'ятник

На Прикарпатті до 100-річчя Параджанова встановлять пам'ятник styleinsider

На Івано-Франківщині ініціювали встановлення пам’ятника та меморіальної композиції українському та вірменському кінорежисеру Сергію Параджанову. Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив прикарпатський письменник Василь Нагірняк.

Такий проєкт обговорили під час зустрічі Верховинського селищного голови Василя Мицканюка з головою Всеукраїнської громадської організації "Вірменське товариство культурних зв’язків АОКС – Україна" Оленою Оганесян, кінорежисером Кареном Арустамяном, скульптором Ґрайєром Мартиросяном, представником ГО "Вірменське товариство культурних зв’язків АОКС–Україна" Оксаною Сусяк та заступником голови Верховинської районної державної адміністрації Світланою Уршеджук.

Присвятили ініціативу 100-річчю від дня народження українського та вірменського кінорежисера Сергія Параджанова, яке відзначатимуть дев'ятого січня 2024 року.

На Верховинщині митець відзняв художній фільм "Тіні забутих предків", який визнано шедевром світового кіномистецтва.

Олена Оганесян звернулася до селищного голови Василя Мицканюка з пропозицією спорудити пам'ятник біля хати-музею "Тіні забутих предків" у Верховині.

Присутні озвучили алгорим встановлення пам'ятника Параджанову: скульптори представлять на розгляд Верховинської селищної ради ескіз пам’ятника та меморіальної композиції. Після цього депутатський корпус селищної ради на сесійному засіданні ухвалить рішення.

Читайте також

Категорії
КонцертиТеатрАрхітектураДизайнІнше