"Баварія" зіграє з "Аль-Ахлі" у півфіналі клубного чемпіонату світу

"Баварія" зіграє з "Аль-Ахлі" у півфіналі клубного чемпіонату світу AP

Єгипетська команда останньою забезпечила собі вихід до 1/2 фіналу змагань.

Останнім півфіналістом клубного чемпіонату світу став египетський "Аль-Ахлі". У чвертьфіналі представник Африки здолав катарський "Аль-Духаїл" (1:0).

"Аль-Ахлі" провів активний поєдинок та перший тайм, забивши єдиний м'яч ще до перерви. Помилкою у обороні суперника скористався Волтер Бвалія, який знайшов передачею Хуссейна Ель-Шахата. Півзахисник пробив без шансів для голкіпера.

Дивіться також: Трансляція клубного чемпіонату світу з футболу на "Суспільне спорт"

На 38-й хвилині "Аль-Ахлі" забив ще один м'яч. Після чергового провалу в обороні "Аль-Духаїла" ворота катарської команди вразив сам Бвалія. Проте після перегляду відеоповтору арбітр зустрічі Маріо Ескобар відмінив взяття воріт через мінімальний офсайд у форварда єгиптян.

Після перерви "Аль-Духаїл" значно активізувався. Катарська команда нанесла по воротам суперника 12 ударів - вдвічі більше, ніж "Аль-Ахлі" за всю гру. Проте вразити хоча б одного разу ворота суперника номінальним господарям поля не вдалося.

Клубний чемпіонат світу. Чвертьфінал

"Аль-Духаїл" (Катар) - "Аль-Ахлі" (Єгипет) 0:1

Гол: Ель-Шахат, 30

• У півфіналі на "Аль-Ахлі" очікує "Баварія". Матч відбудеться 8 лютого.
  • Переможець протистояння "Аль-Ахлі" - "Баварія" зустрінеться у фіналі з найкращим у парі "Тігреса" та "Палмейраса".
Легка атлетикаБоксКомандні види спортуПаралімпійський спортБаскетболВодний спортФормула 1ХокейГімнастикаІншеДзюдоФехтуванняMMAКіберспортPress StartЗимовий спортТенісБіатлонФутбол