Фільм "Зараза" допоміг міністру охорони здоров'я Великобританії розробити план масової вакцинації

Фільм "Зараза" допоміг міністру охорони здоров'я Великобританії розробити план масової вакцинації

Фільм "Зараза" допоміг міністру охорони здоров'я Великобританії розробити план масової вакцинації

3 лютого міністр охорони здоров'я Великобританії Метт Генкок в інтерв'ю виданню LBC розповів, які корисні уроки він виніс з перегляду фільму "Зараза" Стівена Содерберга при плануванні впровадження масової вакцинації проти коронавірусу.

У стрічці показано, що найбільші проблеми пов'язані не з винаходом вакцини, а з чергою на вакцинацію. Тому Генкок наполіг на тому, щоб замовити достатню кількість доз препарату.

"Ми також досить рано запросили клінічні рекомендації щодо розставляння пріоритетів і оприлюднили їх", – зазначив міністр. При цьому глава відомства підкреслив, що фільм не був основним джерелом інформації для створення стратегії.

Раніше міністр відхилив рекомендації замовити 30 мільйонів доз вакцини і замість цього зробив замовлення на 100 мільйонів доз препарату.

"Я знав, що коли вакцина стане хорошою – попит на неї буде величезним, і що нам треба бути готовими вакцинувати кожного дорослого в країні, і я не збирався погоджуватися на щось менше".

Що відомо

  • Фільм "Зараза" розповідає про те, як по світу поширюється смертельний вірус невідомого походження, проти якого немає вакцини. Фільм зачіпає також і тему дезінформації населення.
  • У першому фільмі зіграли Метт Деймон, Джуд Лоу, Кейт Вінслет, Гвінет Пелтроу, Лоренс Фішберн і Маріон Котіяр. З огляду на, що продовження навряд чи буде прямим, в сиквелі вони можуть не повернутися.
  • Відомо, що на створення історії Содерберга надихнули спалах атипової пневмонії у 2002-2004 роках і пандемія свинячого грипу 2009 року. При написанні сценарію Бернс консультувався з представниками Всесвітньої організації охорони здоров'я, а також зі світовими медичними експертами.

Читайте також

Стівен Содерберг працює над "філософським" сиквелом фільму "Зараза" про пандемію

Без паніки. П'ять художніх серіалів про епідемію вірусу

Любителі фільмів про апокаліпсис легше переживають пандемію — дослідження

Категорії
КонцертиТеатрАрхітектураДизайнІнше