Харківські юніори посіли призові місця на чемпіонаті України з біатлону

Харківські юніори посіли призові місця на чемпіонаті України з біатлону kharkivoda.gov.ua

Харківські спортсмени завоювали дві срібні медалі на чемпіонаті України з біатлону серед юніорів в індивідуальних перегонах і посіли загальне третє місце серед українських команд.

Чемпіонат відбувався з 29 січня по 3 лютого на спортивній базі "Тисовець" на Львівщині. Від Харківської області у збірній виступали Степан Кінаш, Любов Кип’яченкова, Анастасія Тропець та Євген Завада, йдеться на сайті Харківської облдержадміністрації.

В індивідуальних перегонах харків'янин Степан Кінаш посів друге місце з результатом 48:14:3 і поступився спортсменові з Чернігівщини, який обігнав його на 25,3 секунди. Ще одне "срібло" Кінаш здобув у змаганнях змішаних естафетних команд.

Кінаш та Любов Кип’яченкова також посіли четверте місце в одинарній змішаній естафеті. Любов Кип’яченкова фінішувала четвертою в індивідуальних перегонах серед юніорок.

У загальнокомандному заліку збірна Харківської області посіла третє місце. Друге було за сумськими біатлоністами, а перше посіла збірна Чернігівської області. Тепер призери  змагань візьмуть участь в юніорському чемпіонаті світу, який пройде з 28 лютого по 7 березня у місті Обертілліях (Австрія).

• До складу збірної України на юніорський чемпіонат світу з біатлону увійшли Любов Кип'яченкова та Степан Кінаш.