Versace пропустять тиждень моди в Мілані

Versace пропустять тиждень моди в Мілані

Versace пропустять тиждень моди в Мілані

Італійський модний бренд Versace пропустить тиждень моди в Мілані, який пройде з 23 лютого по 1 березня 2021 року. Про це повідомляє видання WWD.

Versace проведуть показ онлайн 5 березня і покажуть одночасно чоловічі та жіночі колекції. Поки немає повідомлень про те, що показ відбудеться в межах Паризького тижня моди, хоча і вписується в нього по датах (він запланований на 1-9 березня).

"У цифрових заходів є свої переваги. Одна з них – можливість спілкуватися зі своєю аудиторією в будь-який момент, коли ви вважаєте за потрібне", – розповіла креативний директор бренду Донателла Версаче.

Також вона додала, що рішення провести окремий показ не впливає на відносини з організаторами тижня моди в Мілані: "Versace залишається гордим членом Італійської палати моди й завжди буде ключовим гравцем італійської модної індустрії. Мода – це мистецтво, і іноді їй доводиться виходити за звичні рамки, щоб повністю розквітнути".

Що відомо

  • Тиждень моди в Мілані – це третій за датою проведення модний показ з "Великої четвірки" (Нью-Йорк, Лондон, Париж). Захід проходить під керівництвом Національної палати моди Італії. У показах Міланського тижня моди беруть участь близько 85% італійських брендів від загального числа учасників. Доходи від заходу вносять 27% у ВВП міста.

Читайте також

Від простих жителів до фешн-індустрії: коротка історія української моди часів незалежності

Король життя. Меценатство П’єра Кардена і Україна

Категорії
ТеатрАрхітектураДизайнІншеРозкладКонцертиПрограмиПодкастиСПАДОК ТЕРЕЩЕНКІВARTИЛЕРІЯ