Голова уряду доручив розслідувати причини пожежі в лікарні Запоріжжя. У ВООЗ висловили співчуття

Голова уряду доручив розслідувати причини пожежі в лікарні Запоріжжя. У ВООЗ висловили співчуття

Голова уряду доручив розслідувати причини пожежі в лікарні Запоріжжя. У ВООЗ висловили співчуття
zp.dsns.gov.ua

Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль доручив терміново розслідувати причини пожежі в Запорізькій обласній інфекційній лікарні. Регіональний директор ВООЗ у Європі висловив співчуття з приводу загибелі людей.

Прем'єр міністр України Денис Шмигаль висловив співчуття та доручив терміново розслідувати причини трагедії в інфекційній лікарні Запоріжжя. Про це повідомили на Урядовому порталі.

"Від усього Уряду висловлюю співчуття родинам загиблих та постраждалих. Дотримання правил протипожежної безпеки у лікарнях - завдання номер один для керівників областей та головних лікарів. Доручив у стислі строки розслідувати причини пожежі та надати всю необхідну допомогу постраждалим", - заявив Шмигаль.

Міністр охорони здоров’я України Максим Степанов зауважив, що причини займання корпусу з’ясовують правоохоронці, за результатами розслідування винних у цій трагедії буде притягнуто до відповідальності за законом.

Регіональний директор ВООЗ у Європі Ганс Клюге також висловив співчуття у Twitter тим, хто втратив близьких людей під час пожежі.

"Дуже засмучений чути про трагічну пожежу в інфекційній лікарні в Запоріжжі, де приймали хворих на COVID-19. Мої щирі співчуття тим, хто втратив коханих. МИ висловлюємо солідарність Україні та МОЗ. Бажаємо швидкого одужання постраждалим."

Що відомо

  • 3 лютого о 23.00 на першому поверсі в одній з палат реанімації Запорізької обласної лікарні сталося займання. Під час ліквідації було врятовано 8 людей, але знайдено 4 тіла загиблих, серед них лікарка 1994-го року народження та троє хворих, які перебували на штучній вентиляції легень.
  • 5 лютого на Запоріжжі оголошено Днем жалоби за чотирма загиблими під час пожежі в Обласній інфекційній клінічній лікарні. Загинули лікарка та троє пацієнтів.
На початок