Організатори назвали реалістичні варіанти проведення Євробачення-2021

Організатори назвали реалістичні варіанти проведення Євробачення-2021

Організатори назвали реалістичні варіанти проведення Євробачення-2021

Європейська мовна спілка відкинула проведення Пісенного конкурсу Євробачення у звичайному форматі. Яким буде остаточний варіант сценарію конкурсу, стане відомо згодом.

Тепер організатори зосередять свої зусилля на сценарії В. Обставини передбачатимуть проведення події із соціальним дистанціюванням та виступами артистів у Роттердамі. При цьому, з огляду на невизначеність ситуації, протягом наступних тижнів залишатиметься можливість скорочення масштабів події.

"Здоров’я та безпека всіх учасників Євробачення — від команди організаторів до артистів — наш пріоритет. Ми уважно стежимо за розвитком ситуації в усьому світі та продовжуємо вивчати й планувати три оновлені сценарії (B, C та D), вперше оголошені восени минулого року", — сказав виконавчий директор конкурсу Мартін Остердаль.

На даний момент залишаються три актуальних варіанти:

Варіант B: Євробачення із соціальним дистанціюванням

Усі присутні в арені Ahoy на Пісенному конкурсі Євробачення у Роттердамі муситимуть дотримуватися соціальної дистанції.

На місці проведення заходів будуть введені суворі заходи щодо безпеки та охорони здоров'я (включаючи часті тестування на COVID) з дотриманням протоколу захисту артистів, делегацій та технічної команди в арені та поза нею. Артисти делегацій, які не зможуть приїхати до Роттердама, виступлять у прямому ефірі з використанням записаного виступу. Ті, хто може поїхати до Роттердама, виконуватимуть свої пісні наживо на сцені.

Буде проведено 9 шоу (6 генеральних репетицій, 2 півфінали та фінал) — без аудиторії або зі зменшеною аудиторією, щоб забезпечити соціальне дистанціювання. Остаточна кількість глядачів залежатиме від нормативних вимог місцевих органів влади. У Роттердамі буде організовано обмежену кількість заходів, які будуть проходити з ретельним дотриманням заходів безпеки.

Варіант C: Євробачення з обмеженим пересуванням

Пісенний конкурс Євробачення буде транслюватися з арени Ahoy з ведучими у прямому ефірі, але делегації та артисти в Роттердам не приїдуть. Виступи всіх учасників транслюватимуться наживо у записі. У місці проведення конкурсу діятимуть суворі заходи з охорони здоров'я та безпеки (включаючи часте тестування на COVID-19) із дотриманням спеціального протоколу для захисту персоналу в місці проведення конкурсу і за його межами.

Всього буде 9 шоу (6 генеральних репетицій, 2 півфінали та фінал), або без глядачів, або з обмеженою глядацькою аудиторією для забезпечення соціального дистанціювання. Остаточна кількість місць залежатиме від нормативних вимог місцевої влади. Мерія Роттердама організує обмежену кількість подій, які відбуватимуться з ретельним дотриманням заходів безпеки.

Варіант D: Євробачення в умовах локдауну

Пісенний конкурс Євробачення пройде без глядачів, при цьому передбачається проведення віртуальних заходів для знайомства з містом-господарем — Роттердамом. Виступи всіх учасників транслюватимуться наживо в записі.

Всього буде 9 шоу (6 генеральних репетицій, 2 півфінали та фінал), але без глядачів.

Організатори назвали реалістичні варіанти проведення Євробачення-2021

"Пісенний конкурс Євробачення, безумовно, повернеться цього травня, попри пандемію, але за обставин, що склалися, на жаль, неможливо провести захід так, як ми звикли", — розповів виконавчий директор конкурсу Мартін Остердаль. — "Ми вдячні за відданість та підтримку міста Роттердама та постійну підтримку всіх мовників-учасників. Ми дуже сподіваємося, що зможемо зібратися у Роттердамі у травні, і зробимо все можливе, щоб у найближчі тижні цього досягти. В умовах постійно мінливої ситуації ми не поспішаємо, щоб забезпечити можливість приймати Євробачення найкращим та найбезпечнішим способом".

Подальше рішення щодо проведення конкурсу буде прийнято найближчими тижнями.

"Залишаючись максимально довго гнучкими, ми прагнемо провести найкраще Євробачення за наявних обставин. Наша основна мета — зібрати 41 артиста в Роттердамі, щоб усі вони виступили на одній сцені, а також привітати журналістів, які висвітлюватимуть конкурс", — сказав виконавчий продюсер події Сітце Баккер.

Категорії
КонцертиТеатрАрхітектураДизайнІнше