На Одещині припинили мовлення каналів соратника Медведчука – ОДА

На Одещині припинили мовлення каналів соратника Медведчука – ОДА

На Одещині припинили мовлення каналів соратника Медведчука – ОДА

В Одеській області зупинили кабельне та супутникове мовлення підсанкційних телеканалів 112 Україна, ZIK та NewsOne. Про таке повідомили в пресслужбі Одеської обласної державної адміністрації.

Зокрема там зазначили, що всі телекомпанії, які використовували в ефірі програми підсанкційних каналів, зняли їх з ефіру. В Одеській ОДА запевнили, що це питання перебуває "на постійному контролі" голови адміністрації Сергія Гриневецького.

“На мою думку, обговорення державними службовцями доцільності цього указу є недоречним та неприпустимим. Усі офіційні документи і законодавчі ініціативи мають виконуватися у встановлені строки та відповідно до повноважень”, – процитували Гриневецького в пресслужбі.

Нагадаємо, Володимир Зеленський ввів у дію рішення Ради національної безпеки і оборони про застосування санкцій проти нардепа від "Опозиційної платформи - За життя" Тараса Козака. Також під санкції потрапили канали "112-Україна", ZIK та NewsOne. Їх трансляцію було припинено за пів години після публікації указу президента.

Крім цього, санкції терміном на 5 років ввели проти регіональних мовників каналу "112-Україна" – ТОВ "Аріадна ТВ", ТОВ "Лідер ТВ", ТОВ "ТВ Вибір", ТОВ "Новий формат ТВ" і ТОВ "Партнер ТВ".

Станом на 23:15 трансляція телеканалів ZIK, "112 Україна" та NewsOne була припинена. Згодом на сайті 112 Україна з'явилася спільна заява телеканалів 112, ZIK і NewsOne. Вони заявили, що мають намір боротися за право бути в ефірі.

Читайте також

На початок