"Лаціо" підписало праонука Беніто Муссоліні

"Лаціо" підписало праонука Беніто Муссоліні

"Лаціо" підписало праонука Беніто Муссоліні The Laziale

Сам гравець стверджує, що його підписання не має нічого спільного з коренями.

"Лаціо" підписав у молодіжну команду 18-річного правого захисника Романо Флоріані Муссоліні. Він - праонук колишнього фашистського диктатора Беніто Муссоліні.

Флоріані є сином Алессандри Муссоліні - онучки колишнього диктатора. Вона є екс-членкинею Европейського парламенту, а також відомою італійською політикинею.

Нещодавно 18-річного захисника запросили до складу команди "Лаціо" до 23-х років. Він опинився у заявці у двох останніх поєдинках римлян, у тому числі проти "Ювентуса" (0:2) у минулому турі.

При цьому Муссоліні впевнений: його виступи за юнацькі команди "Лаціо" не мають нічого спільного з його прізвищем та походженням, а мають лише спортивні пояснення.

"Тут, в "Лаціо", мене оцінюють лише за рахунок тієї гри, яку я показую, а не тому що моє прізвище Муссоліні. Сподіваюся, що колись я зможу дебютувати у складі ПрімавериНазва молодіжної команди в Італії", - сказав захисник у інтерв'ю Il Messaggero.

До переведення у молодіжну команду "Лаціо" Муссоліні виступав за юнацьку команду "Орлів" до 18 років. Її очолює колишній нападник римлян Томаззо Роккі.

У попередні роки "Лаціо" декілька разів потрапляв у скандали, пов'язані із ультраправими поглядами частини їх вболівальників. Ультрас "Орлів" брали участь у акціях, де просували символи фашизму. Одного разу вони навіть розтягнули на своїй домашній арені "Стадіо Олімпіко" баннер із надписом "Rome is fascist" ("Рим - фашистський).

Що відомо

  • "Лаціо" заснували у 1900 році. Окрім "Орлів", в Римі також базується ще один клуб із Серії А - "Рома".
  • Після 20 турів у Серії А римляни займають 6-е місце у турнірній таблиці Серії А із 37 очками.
Категорії
КаратеСучасне п'ятиборствоБоротьбаСпортивне скелелазінняТхеквондоСкейтбордингСерфінгВітрильний спортГольфПаралімпійський спорт