Латвія самостійно прийматиме чемпіонат світу з хокею у 2021 році

Латвія самостійно прийматиме чемпіонат світу з хокею у 2021 році

Латвія самостійно прийматиме чемпіонат світу з хокею у 2021 році JUSSI NUKARI

Перед цим латвійці мусили його приймати з білорусами.

Чемпіонат світу з хокею у цьому році прийматиме лише Латвія. Міжнародна федерація хокею (IIHF) прийняла рішення залишити турнір у Ризі після того, як Білорусі було відмовлено у його проведенні.

Після відмови Білорусі, заявки на проведення турніру із Латвією подавали Словаччина (Братислава) та Данія (Хернінг). Однак IIHF вирішила відмовитися від можливості сумісного проведення турніру у двох країнах.

В Міжнародній федерацій вирішили, що всі матчі чемпіонату світу прийматиме Рига, мотивуючи своє рішення пандемією коронавірусу та різноманітними технічними проблемами.

"Хотів би подякувати Данії та Словаччині за їх готовність взяти на себе обов'язки господарів чемпіонату світу у такі короткі терміни. Але Рада вирішила, що якщо залишити проведення всього турніру в одній країні, це надасть перевагу у гнучкості. Ми можемо знайти рентабельні шляхи вирішення ситуації та бути готовими до повернення вболівальників, якщо це буде безпечно", - зазначив президент IHHF Рене Фазель.

Умови проведення чемпіонату світу-2021

  • Головною ареною турніру буде "Арена Рига". Вона прийматиме матчі групи B, два чвертьфінальні поєдинки, а також півфінали, фінал та матч за третє місце;
  • В Олімпійському спортивному центрі Риги будуть зіграні поєдинки групи А та два чвертьфінальні матчі;
  • Тренувальною ареною для команд стане арена у Даугаві. Вона поки що перебуває на станції реконструкції, проте буде закінчена наприкінці березня;
  • Всі 16 команд-учасниць будуть розміщені в одному готелі.

У Міжнародній федерації хокею також відзначили, що на даний момент загрози проведенню турніра у заплановані дати поки що немає. Пускати глядачів на матчі чемпіонату організатори поки що не планують, однак припускають таку можливість за умов покращення ситуації із коронавірусом у Латвії.

Чемпіонат світу з хокею у цьому році повинен пройти з 21 травня по 6 червня.

Що відомо

  • В IHHF пояснили рішення відмовити Білорусі у проведенні чемпіонату світу з хокею міркуваннями безпеки, які знаходиться за межами їх компетенції.
  • Попри відмову у проведенні турніру, IHHF виплатить компенсацію Білорусі, її сума поки що невідома.
  • Минулого року чемпіонат світу з хокею було скасовано через пандемію коронавірусу.
  • Діючим чемпіоном світу з хокею є збірна Фінляндії. У фіналі фіни перемогли Канаду (3:1)
Категорії
КаратеСучасне п'ятиборствоБоротьбаСпортивне скелелазінняТхеквондоСкейтбордингСерфінгВітрильний спортГольфПаралімпійський спорт