Команди Леня та Михайлюка синхронно програли в НБА

Команди Леня та Михайлюка синхронно програли в НБА AP

І залишаються внизу турнірної таблиці на Сході.

"Вашингтон Візардз" Олексія Леня та "Детройт Пістонс" Святослава Михайлюка програли чергові поєдинки у НБА.

"Пістонс" після перенесеного поєдинку з "Денвер Наггетс" відправилися до Солт-Лейк-Сіті, де програли "Юті Джаз" (105:117). Поразкою закінчився і матч "Візардз" - вони поступилися "Портленд Трейл Блейзерс" (121:132).

• Як зіграв Святослав Михайлюк

Український захисник провів на майданчику всього 5 хвилин. За цей час Михайлюк набрав 3 очки та здійснив 1 підбирання, а також заробив на собі 1 фол.

Єдиний кидок Михайлюк зробив на початку другої чверті. Він ж виявився для нього точним: українець точно влучив із-за дуги. Попри це та одне підбирання, через пару хвилин тренер зняв його з гри, після чого він на паркеті не з'являвся.

За набраними очками Михайлюк - найгірший у команді. Лідером у складі "Пістонс" був форвард Джеремі Грант - 38 очок, він же виявився найрезультативнішим у складі обох команд.

Відео гри "Детройт Пістонс" із "Ютою Джаз"

• Як зіграв Олексій Лень

Як і у випадку із Михайлюком, ігровий час Леня у грі з "Трейл Блейзерс" був обмежений. Центровий відіграв за "Візардз" 8 хвилин, заробивши 2 очки, а також здійснив 3 підбирання, віддав 2 передачі та зробив 1 блокування. За показником (+/-) Лень виявився найкращим у команді (+13).

Майже всі результативні дії Лень здійснив у другій чверті. За час перебування українця на паркеті "Візардз" скоротили відставання від "Трейл Блейзерс з -14 до -7.

Ще хвилину ігрового часу Лень отримав наприкінці гри при рахунку 118:132. За цей час він зробив одне підбирання і один асист, однак "Візардз" набрали лише 3 очки.

Відео гри "Вашингтон Візардз" з "Портлейнд Трейл Блейзерс"

Турнірне становище команд Михайлюка та Леня

• "Дейтройт Пістонс" та "Вашингтон Візардз" займають останні місця у Східній конференції. "Пістонс" на 14-му місці - 5 перемог, 16 поразок. "Візардз" - на 15-й сходинці - 4 перемоги, 13 поразок.
  • "Візардз" і "Пістонс" наступні поєдинки проведуть 5 лютого проти "Маямі Хіт" та "Фінікс Санс" відповідно.
Легка атлетикаБоксКомандні види спортуПаралімпійський спортБаскетболВодний спортФормула 1ХокейГімнастикаІншеДзюдоФехтуванняMMAКіберспортPress StartЗимовий спортТеніс