Андрій Проценко здобув бронзу на турнірі у Словаччині

Андрій Проценко здобув бронзу на турнірі у Словаччині AP

Друга медаль для Проценка у сезоні.

Стрибун у висоту Андрій Проценко був єдиним представником України в чоловічих змаганнях на міжнародному турнірі в Банській-Бистриці. Для нього це був другий турнір у міжнародному сезоні.

Проценко розпочав виступи з висоти 2.10 метри, після чого з першої спроби взяв і наступні дві планки в 2.15 та 2.20 метри. Якщо після висоти у 2.15 метри змагання покинув лише один легкоатлет (багамець Джамал Вілсон припинив виступи на турнірі, не взявши жодної висоти), то після 2.20 м кількість учасників зменшилася ще на трьох.

Висота 2.24 метри стала нездоланною ще для 3 спортсменів. Проценко її також пройшов з першої спроби, а ось італієць Джанмарко Тамбері вирішив пропустити та продовжити з 2.28 метрів.

Тривалий час Проценко і Тамбері боролися між собою за проміжне перше місце на турнірі. 2.28 м обидва легкоатлети подолали з першого стрибка, а всього цю висоту взяли чотири стрибуни - пройшли далі також Матеуш Пшибилко та Луїс Заяс.

Уперше Проценко не зміг подолати висоту на позначці 2.31 метри. Лише Тамбері взяв її з першої спроби. У підсумку ця позначка виявилася недосяжною для Проценка - жодну із трьох спроб українець не використав. А ось Заяс вдалося її взяти та продовжити боротьбу з Тамбері.

Відповідно, українець з результатом 2.28 метри фінішував на третьому місці.

А переможцем став Джанмарко Тамбері. Ні він, ні кубинець не змогли взяти 2.33 м, а завдяки меншій кількості спроб у попередніх раундах "золото" дісталося італійцю.

Банська-Бистриця. Чоловіки. Результати

1. Джанмарко Тамбері (Італія) - 2.31 м
  2. Луїс Зейес (Куба) - 2.31 м
  3. Андрій Проценко (Україна) - 2.28 м
  4. Матеуш Пшибилко (Німеччина) - 2.28 м

• На турнірі в Банській-Бистриці також змагалися жінки: Ярослава Магучіх перемогла з найкращим результат у кар'єрі та новим рекордом України, а друге місце посіла Юлія Левченко.
  • 10-12 лютого у Сумах відбудеться чемпіонат України з легкої атлетики в приміщенні.
Легка атлетикаБоксКомандні види спортуПаралімпійський спортБаскетболВодний спортФормула 1ХокейГімнастикаІншеДзюдоФехтуванняMMAКіберспортPress StartЗимовий спортТеніс