Спортсмени з Хмельниччини здобули дві золоті медалі на чемпіонаті України з легкої атлетики Фото: з сторінки Хмельницької ОДА

Двоє спортсмені з Хмельниччини на чемпіонаті України серед юніорів в приміщенні вибороли дві золоті медалі. У підсумку змагань збірна області посіла 12 залікове місце. Про це повідомляє пресслужба федерації легкої атлетики України.

Змагання відбувалися на манежі Сумського державного університету. У змаганнях брали участь 434 спортсменів 2002 року народження. Учасники були представлені з усіх регіонів країни, крім Закарпатської області. Збірна Хмельницької області була представлена 10 атлетами.

Золоту медаль, другий рік поспіль, здобув кам’янчанин Андрій Атаманюк пробігши 3000 метрів з результатом 8 хв 52,03 секунди. Другим на цій дистанцій фінішував хмельничанин Назар Даньков (8 хв 57,75 сек).

Золоту медаль, другий рік поспіль, здобув кам’янчанин Андрій Атаманюк. Фото з сторінки ХОДАФото: з сторінки ХОДА

Під час змагань у потрійному стрибку в найкращій спробі Олександра Чернуха приземлилась на позначці 12,84 метра, забезпечивши собі першу сходинку п'єдесталу. З цим результатом спортсменка виконала одразу три нормативи - кандидата в майстри спорту та кваліфікацій для участі в юніорському (липень) та юнацькому (серпень) чемпіонатах Європи 2021 року.

Під час змагань у потрійному стрибку в найкращій спробі Олександра Чернуха приземлилась на позначці 12,84 метра. Фото: з сторінки ХОДАФото: з сторінки Хмельницької ОДА

• 6-8 лютого Олександра Чернуха змагатиметься на юнацькому чемпіонаті України.