Шість мільйонів гривень НОК України витратить на "програми підтримки олімпійського руху"

Шість мільйонів гривень НОК України витратить на "програми підтримки олімпійського руху"

Шість мільйонів гривень НОК України витратить на "програми підтримки олімпійського руху" Associated Press

Кошти будуть розподілені за чотирма категоріями.

НОК України затвердив продовження програм фінансування для "підтримки спортсменів, тренерів та суб’єктів олімпійського руху" на 2021 рік. Про це повідомляється на сайті НОК.

Загальна сума коштів - близько шести мільйонів гривень. З них 2.2 мільйони будуть виділені федераціями на підготоку та підтримку спортсменів, тренерів та розвиток спорту. Ще близько двох мільйонів - регіональним відділенням НОК.

Також НОК продовжує програму допомоги для спортсменів-переселенців з Криму, Донецької та Луганської областей. Ця програма була започаткована у 2014 році. З моменту початку програми до 2019 року було витрачено 4.5 мільйони гривень, у 2021 році закладена сума - 1.3 мільйони.

Категорії програм фінансування НОК (у млн гривень):

  • 2,2 млн - адміністративний грант федераціям на підготовку та підтримку спортсменів
  • близько 2 млн - адміністративний грант для регіональних відділень НОК;
  • 1.3 млн - допомога спортсменам-переселенцям, які проживали у Криму, Донецькій та Луганській областях, на соціальні потреби й оренду житла;
  • 0.24 млн - популяризація здорового способу життя та поширення олімпійських цінностей через проведення заходів з фізкультурно-спортивними товариствами.

Окремо будуть виплачені гранти для регіональних відділень НОК за результатами показників у 2020 році.

Як повідомляло "Радіо Свобода", у період з 2017 по 2019 роки НОК виділив 11 мільйонів гривень грантами для федерацій, 6.5 мільйона на підвищення кваліфікації тренерів, 0.8 мільйона - на методичну олімпійську літературу.

Категорії
Медальний залікКаратеСучасне п'ятиборствоБоротьбаСпортивне скелелазінняТхеквондоСкейтбордингСерфінгВітрильний спортГольфПаралімпійський спорт