Продовження серіалу "Секс і місто" розповість про пандемію COVID-19

Продовження серіалу "Секс і місто" розповість про пандемію COVID-19

Продовження серіалу "Секс і місто" розповість про пандемію COVID-19 НВО

Продовження американського серіалу від HBO "Секс і місто" матиме епізоди, пов'язані з пандемією COVID-19.

Як пише CNN, одна з головних акторок серіалу Сара Джессіка Паркер, яка грає Кері Бредшоу, впевнена, що сценаристи розкажуть про пандемію, оскільки з нею зіштовхнеться місто й персонажі, які в ньому живуть.

Паркер зазначила, що вона дуже чекає на сценарій Майкла Патріка Кінга та групи сценаристів, яка повністю складається з жінок. За словами акторки, на глядачів чекають нові пригоди головних героїнь, де Керрі, Шарлотта і Міранда покажуть своє життя в умовах пандемії коронавірусу, нових соцмереж та материнства.

Вона також вкотре підтвердила інформацію, що її колегу Кім Кетролл (Саманта Джонс у серіалі) не будуть заміняти четвертою героїнею. У новому сезоні заплановано 10 серій по 30 хвилин. Сара Джессіка Паркер (Кері Бредшоу), Крістін Девіс (Шарлотта Йорк) і Синтія Ніксон (Міранда Гоббс) повернуться до своїх ролей.

Американський телесеріал "Секс і місто" виходив на екрани з 1998 по 2004 рік, а у 2008 та 2010 роках вийшли два повнометражні фільми. Серіал знятий на основі однойменного роману, який розповідає про життя чотирьох подруг.

"Секс і місто" не єдиний серіал, в якому сценаристи присвятили епізоди пандемії. Перші кілька серій 4 сезону американського телесеріалу в жанрі медичної драми "Гарний лікар" присвячені боротьбі лікарів з хворобою.

Що відомо

  • 11 січня представники HBO Max повідомили, що серіал отримає продовження. За офіційними даними, зйомки нових епізодів стартують навесні 2021 року. За сюжетом, крім Керрі, Саманти і Шарлотти, перед глядачами постануть ще 2 героїні, одна з яких буде афроамериканкою.

Категорії
КонцертиТеатрАрхітектураДизайнІнше