Абітурієнти із Полтавщини можуть зареєструватися на основну сесію ЗНО до 5 березня

Абітурієнти із Полтавщини можуть зареєструватися на основну сесію ЗНО до 5 березня

Абітурієнти із Полтавщини можуть зареєструватися на основну сесію ЗНО до 5 березня Суспільне Полтава

Від 1 лютого майбутні вступники до вишів можуть подавати заявки на участь у зовнішньому незалежному оцінюванні. Реєстрація триватиме до 5 березня. Про це повідомила відповідальна за проведення ЗНО на Полтавщині Наталія Барболіна. Учасники зможуть скласти тестування щонайбільше із п’яти навчальних предметів. Загалом же ЗНО влаштують із 13 дисциплін.

11-класниця Елеонора Кулик готується до реєстрації на ЗНО. Полтавка складатиме тестування із п’яти предметів. Окрім української мови та літератури, обрала ще англійську, математику та географію.

Учениця 11 класу Елеонора КуликСуспільне Полтава

Учениця 11 класу Елеонора Кулик

«Нам потрібно з собою мати паспорт і дві фотографії. Завуч нас реєструє. Ми приходимо в певні дні усім класом, відбувається реєстрація кожного окремо. Оформляємо всі документи і потім весь пакет документів відсилається», ‒ розповідає учениця 11 класу Елеонора Кулик.

Із реєстрацією випускникам допомагають у полтавській школі №2. А далі сформують спеціальну карту, яку надішлють до регіонального центру оцінювання якості освіти, каже заступниця директора.

Заступниця директора школи № 2 Ольга ПетренкоСуспільне Полтава

Заступниця директора школи № 2 Ольга Петренко

«Кожному випускнику обов'язково потрібно скласти тест з української мови, математики, з історії або іноземної мови на вибір. І потім обирати з того переліку, який зазначений календарним планом підготовки та проведення ЗНО», ‒ каже заступниця директора школи №2 Ольга Петренко.

Графіка: ЗНО 2021Суспільне Полтава

Графіка: ЗНО 2021

Чотири тестування зарахують учням як результати державної підсумкової атестації. А щонайбільше можна скласти п’ять іспитів. Загалом же предметів на ЗНО пропонують 13.

«Кожен учасник, коли він визначатиме предмети, з яких він хоче отримати результати, він повинен визначитися з цим предметом. Як він обирає його – як результат державної підсумкової атестації за 12 бальною шкалою і не забути поставити відмітку про те, чи бажає він з цього предмету отримати результат ЗНО», ‒ повідомила відповідальна за проведення ЗНО на Полтавщині Наталія Барболіна.

Графіка: ЗНО 2021 на ПолтавщиніСуспільне Полтава

Графіка: ЗНО 2021 на Полтавщині

На Полтавщині для тестування створили 8 округів – у Полтаві, Кременчуці, Лубнах, Миргороді, Гадячі, Пирятині, Карлівці та Кобеляках. Пунктів оцінювання підготують 61. Та скільки їх запрацює, залежатиме від кількості учасників, каже Наталія Барболіна.

«Починаємо ми з 21 травня і закінчуємо 15 червня. Починаємо з хімії, а завершуємо географією», ‒ каже Наталія Барболіна.

Відповідальна за проведення ЗНО на Полтавщині Наталія БарболінаСуспільне Полтава

Відповідальна за проведення ЗНО на Полтавщині Наталія Барболіна

До тестування учнів готують впродовж усього навчального року, каже заступниця директора школи №2 Ольга Петренко.

«Ми маємо два профільні класи: українська філологія і математика. Відповідно там збільшена кількість годин на вивчення профільних предметів. Це перший такий рівень підготовки. Крім того, на уроках і в позаурочний час факультативно вчителі допомагають дітям підготуватися різними способами. Це і створення ментальних карт і паспорти творів, і додаткові години на вивчення предметів, які входять в зовнішнє незалежне оцінювання», ‒ розповідає заступниця директора школи №2 Ольга Петренко.

Дистанційне навчання підготовці до ЗНО не завадило, каже одинадцятикласниця Елеонора Кулик.

«У мене з'явилось більше вільного часу. Я приділила їх на ті предмети, які я вважаю потрібними, які я буду складати. Побоююсь за математику, бо математика найскладніший предмет, я вважаю. З'явилась дворівневість і вищий рівень набагато складніший. Тому готуємося і сподіваємося на найкращий результат», ‒ розповідає учениця 11 класу Елеонора Кулик.

Цьогоріч реєстрація на зовнішнє незалежне оцінювання триватиме понад місяць – до 5 березня. Торік на тестування зареєструвалися понад 7 тисяч учасників із Полтавщини.

Категорії
ПолітикаЕкономікаКультураСвітСпортВідеоПодіїТоп дняПриродаРегіониСтильДітиНаукаТехнологіїУрбаністикаЇжаДомашні твариниЛюди