Спортсмени-веслувальники Житомирщини лідирують у першому відборі до збірної України

Спортсмени-веслувальники Житомирщини лідирують у першому відборі до збірної України

Спортсмени-веслувальники Житомирщини лідирують у першому відборі до збірної України
Фото: Facebook Дмитро Мороз

Спортсмени Житомирщини стали беззаперечними лідерами в першому відборі до збірної України з веслування на човнах. Змагання проходили 30 січня в місті Бровари Київської області.

Про це Суспільному розповів Президент Федерації веслування на човнах "Дракон" Житомирської області Дмитро Мороз. За його словами, в цих змаганнях брали участь спортсмени із центральної зони – Житомирської, Вінницької, Київської, Черкаської та Чернігівської областей. Паралельно цього ж дня проходили змагання і в інших зонах – південній та східній.

Спортсмени-веслувальники Житомирщини лідирують в першому відборі до збірної України
Фото: Facebook Дмитро Мороз

Визначали сильніших у загальній фізичній підготовці.

"Веслування – це сезонний вид спорту. Влітку ми змагаємося на воді, а взимку – здаємо фізичну підготовку: жим штанги лежачи, тяга штанги лежачи і біг на різні дистанції", – каже Дмитро Мороз.

Спортсмени Житомирщини показали найкращі результати – вибороли перші місця в кожній із категорій усіх видів програми.

"Майже всі п'єдестали – у нас, – говорить Дмитро Мороз. – Лише п'ять медалей віддали Київській області. Зокрема, у змаганнях серед юніорів (16-18 років) лише у жимі штанги поступилися суперникам одним другим місцем. Всі інші місця – у наших спортсменів".

Найбільшу кількість очок в загальному заліку серед чоловіків віком від 19 до 39 років отримав сам Дмитро Мороз. Серед жінок цієї ж вікової категорії – Наталія Єременко з Київської області. Серед чоловіків старших 40 років – Олександр Зелений з Київщини, а серед жінок – Ірина Воробйова з Житомирщини. Представники Житомирської області також здобули найвищі бали у категоріях "юніори" та "юнаки/дівчата": Юрій Василевський, Анна Іванова, Данило Кухарук, Даніела Ковєра.

В березні сорок веслувальників Житомирщини поїдуть на наступний відбір до збірної України, в котрому братимуть участь переможці зональних змагань. Спортсмени, які увійдуть до збірної, готуватимуться до Чемпіонату Європи з веслування.

На початок