Агентство "Ухо" отримало одну із найпрестижніших музичних нагород Франції

Агентство "Ухо" отримало одну із найпрестижніших музичних нагород Франції

Агентство "Ухо" отримало одну із найпрестижніших музичних нагород Франції

У січні 2021 року Académie Charles Cros вручила свою щорічну музичну премію. Цього року до списку переможців увійшло українське агентство "Ухо" з музикантами Маріо Каролі та Луїджі Гаджеро за запис Gardens — монографію Тосіо Хосокава, що вийшла на австрійському лейблі Kairos.

"Коли запис готували, композитор серед іншого наполягав, щоб ми знайшли дзвіночки фурінтрадиційний японський дзвіночок, зроблений з металу або скла (іноді також використовується кераміка або бамбук), з прикріпленим до язичка аркушем паперу, на якому іноді зображають віршований текст., з листочками паперу на язичках – каталог звуків, вироблених вітром в знайомих йому садах, без них не був би повний ", – розповідають творці агенції про записи Тосіо Хосокава.

Що відомо

  • Тосіо Хосокава – японський композитор сучасної класичної музики. Він був співзасновником і художнім керівником японського фестивалю сучасної музики, а також як композитор брав участь в міжнародних фестивалях – Венеціанському бієнале, Люцернському фестивалі, "Варшавська осінь" і фестиваль Rheingau Musik. Прем'єри його опер відбулися, зокрема, на Мюнхенському бієнале і на фестивалі "La Monnaie".
  • Музичне Агентство "Вухо" проводять в Києві концерти академічної та імпровізаційної музики. Засновано Євгеном Шимальським та Сашею Андрусик.
  • Académie Charles Cros — це організація, яка виступає посередником між урядом Франції та професіоналами в галузі музики та звукозапису. З 1948 року вона почала вручати премію Grand Prix du Disque, щоб визнати видатні досягнення в музиці та критиці.

Читайте також

Шлях музиканта в Україні. Із чого починати й куди йти новому артистові

Як добре ти знаєш українську музику. Кросворд

Цього року без фестивалів. У світі скасовують карнавали й концерти, та переносять кінофестивалі

Категорії
КонцертиТеатрАрхітектураДизайнІнше