10:3. Україна розбила Албанію у відборі на Євро-2022

10:3. Україна розбила Албанію у відборі на Євро-2022 facebook.com/UKRAINEFUTSAL

Збірна України з футзалу розпочала кваліфікацію з перемоги.

Матч першого туру України проти Данії був перенесений через неможливість данців виїхати з країни на гру. Відповідно, свій шлях у кваліфікації на Євро-2022 Україна розпочала в другому турі, на виїзді проти Албанії.

Уже на першій хвилині синьо-жовта збірна вийшла уперед: після розіграшу кутового Михайло Зварич пробив повз воротаря, 1:0. Доволі швидко українці забили другий м'яч, після чого двічі пропустити - 2:2.

Однак ще до перерви Україна відновила свою перевагу та навіть збільшила її: голами відзначилися Зварич, Білоцерківець та Фаренюк - 5:2.

На старті другого тайму українці забили ще двічі, після чого Албанія перейшла на гру з п'ятим польовим гравцем. Відповідно, саме господарі майданчика більше володіли м'ячем, а гості розраховували на контратаки.

Утім, за увесь час гри з п'ятим польовим албанці провели усього кілька небезпечних атак і забили один м'яч. А Україна за другий тайм забила п'ять голів. Останній - за 20 секунд до кінця у порожні ворота. Фінальний рахунок - 10:3 на користь українців.

Збірна України підіймається на друге місце в групі відбору на Євро-2022. На першому місці - Хорватія, яка провела два матчі та обидва виграла з рахунком 4:1.

Кваліфікація на Євро-2022. Група A. Другий тур

Албанія - Україна 3:10

Голи: Мейзіні, 9, Брагімі, 13, Карая, 34 - Зварич, 1, 14, 27, Шотурма, 6, Білоцерківець, 14, Фаренюк, 19, 26, Микола Грицина, 23, Єрьомін, 36, Малишко, 40

Група A. Турнірна таблиця

1. Хорватія - 6 очок (2 матчі), 8:2
  2. Україна - 3 (1), 10:3
  3. Данія - 0 (1), 1:4
  4. Албанія - 0 (2), 4:14

• Наступні матчі відбору Україна проведе проти Хорватії в березні: 3 березня - на виїзді, 7 - вдома.
  • У фінальну частину Євро-2022 виходить переможець групи, а також шість з восьми найкращих других місць за результатами кваліфікації (дві інші - грають плей-оф за останнє місце на турнірі).
Легка атлетикаБоксКомандні види спортуПаралімпійський спортБаскетболВодний спортФормула 1ХокейГімнастикаІншеДзюдоФехтуванняMMAКіберспортPress StartЗимовий спортТенісБіатлонФутбол