"Палмейрас" завдяки голу на 90+9 хвилині став переможцем Копа Лібертадорес

"Палмейрас" завдяки голу на 90+9 хвилині став переможцем Копа Лібертадорес AP Images

Клуб вдруге в історії здобув цей трофей.

У фіналі Копа Лібертадорес-2020 зустрічалися дві бразильські команди - "Сантос" та "Палмейрас". Це був перший бразильський фінал з 2006 року, коли "Інтернасіональ" обіграв "Сан-Паулу".

У півфіналах бразильці розібралися з аргентинцями: "Сантон" вибив "Бока Жуніорс", а "Палмейрас" - "Рівер Плейт". Сам фінал проходив на "Маракані": офіційно без глядачів, але за присутності не менше ніж 5 тисяч осіб (запрошені гості від клубів, місцева влада та інші категорії).

За увесь ігровий час у фіналі команди нанесли 14 ударів, тільки три з яких в ствір воріт суперника. У "Палмейраса" - усього один у ствір воріт, однак він і став вирішальним. На 90+9 хвилині Бруну Лопес замкнув ударом головою подачу з флангу та забив єдиний гол у матчі - 1:0.

Фінал Копа Лібертадорес-2020: хайлайти

Для "Палмейраса" - це друга перемога в історії в Копа Лібертадорес. Їх попередній тріумф датований 1999 роком.

Відео останніх хвилин фіналу Копа Лібертадорес-2020

Завдяки перемозі у Копа Лібертадорес "Палмейрас" став учасником Клубного чемпіонату світу, який триватиме з 4 по 11 лютого в Катарі.

Сайт Суспільне Спорт та телеканал UA: Перший транслюватимуть матчі турніру наживо!

Легка атлетикаБоксКомандні види спортуПаралімпійський спортБаскетболВодний спортФормула 1ХокейГімнастикаІншеДзюдоФехтуванняMMAКіберспортPress StartЗимовий спортФутбол