Арсен Бочок та Христина Дмитренко - чемпіони України з біатлону в спринті серед юніорів biathlon.com.ua

Як розпочався чемпіонат України.

Євген Івченко (1+0) +22.04ець" пройшли перші старти чемпіонату України серед юніорів. Біатлоністи змагалися у спринтерській дисципліні.

Юніори. Спринт

Чемпіоном України став Арсен Бочок. 19-річний біатлоніст - єдиний серед хлопців, хто чисто пройшов обидва вогневих рубежі. Він на 22 секунди обійшов найближчого переслідувача - Євгена Івченка, у котрого один промах. Бронза у Віталія Мандзина, який схибив двічі.

Юніорки. Спринт

У дівчат перше місце посіла Христина Дмитренко - у неї чиста стрільба та 44 секунди відриву від найближчої переслідувачки. Дарина Чалик, котра посіла друге місце, також жодного разу не схибила, але на дистанції була значно повільніша, ніж чемпіонка. На третій сходинці Юлія Городна. Першу стрільбу вона пройшла чисто, але одразу три промахи в другій позбавили її можливості боротися за перемогу.

Оксана Москаленко, Олександра Меркушина та Аліна Велігорська посіли місця в топ-6.