Australian Open. Дві українки покинули турнір після першого раунду

Australian Open. Дві українки покинули турнір після першого раунду

Australian Open. Дві українки покинули турнір після першого раунду Jimmie48 Tennis Photography

В австралійському Мельбурні триває турнір Grand Slam — Australian Open. Українські тенісистки Катерина Козлова та Катерина Бондаренко не зуміли подолати перше коло чемпіонату.

Катерина Бондаренко, яка потрапила до основної сітки за захищеним рейтингом, вперше зіграла "на шоломах" після повернення з декретної відпустки. На корті 33-річна спортсменка зустрілася з представницею Австралії Ариною Родіоновою.

За три сети, які тривали майже 2 години, Катерина зробила 2 ейси за 6 подвійних помилок і реалізувала 4 з 11 брейкпоїнтів. Натомість господарка турніру Родіонова оформила 5 ейсів за 4 подвійних помилок і оформила 6 з 12 брейкпоїнтів. Підсумковий рахунок — 6-3, 6-7, 0-6.

Останньою з представниць України в першому колі зіграла Катерина Козлова, яка зустрілася з австралійкою Прісциллою Хон. Опонентки провели на корті майже півтори години. Козлова й Хон зробили по 3 ейси й заробили по 11 брейкпоїнтів, з яких українка реалізувала 5, а австралійка — 7. Підсумковий рахунок — 3-6, 4-6.

І Козлова, і Бондаренко продовжать шлях на Australian Open у парному розряді. Як відомо, саме Катерина Бондаренко, разом з сестрою Альоною єдині в історії українського тенісу тріумфували на АО. У парному розряді вони здобули трофей 26 січня 2008 року.

Як повідомляло Суспільне, Еліна Світоліна та Даяна Ястремська пробилися до другого раунду Відкритого чемпіонату Австралії. Натомість Леся Цуренко, яка стартувала в основній сітці першою з 5-ти українок, зачохлила ракетку після зустрічі з номером 1 світового рейтингу Ешлі Барті.

Категорії