Прима - шостий в чоловічому спринті. Результати гонки на чемпіонаті Європи

Прима - шостий в чоловічому спринті. Результати гонки на чемпіонаті Європи Facebook, Український біатлон

Чемпіоном Європи став 33-річний швейцарець.

Вдруге шостий! Артем Прима показав шостий результат у індивідуальній гонці на чемпіонаті Європи, і він знову фінішував на цій позицій у спринті.

Український біатлоніст схибив одного разу на другій стрільбі, що й не дозволило йому втриматися на подіумі. Артем довгий час залишався другим-третім, але несподіваний чемпіон та потужне останнє коло француза Еріка Перро відкинули Приму на шосту позицію.

Артем поступився переможцю 32 секунди, від третього місця його відділило трохи більше 16 секунд. У Прими будуть шанси на боротьбу за медаль у гонці переслідування.

Артем фінішував у дуже щільній групі: результати з четвертого по дванадцяте місце розділило тільки 8 секунд. Вище Прими у цій групі фінішували Гавард Богетвейт та Ерік Перро, вони четвертий та п'ятий.

Чемпіоном Європи несподівано став 33-річний швейцарець Мартін Єгер, який у своїй кар'єрі тільки одного разу вигравав "бронзу" на Кубку IBU. У цій гонці він не схибив жодного разу, а на останньому колі обійшов росіянина Саїда Халілі (срібний призер).

Третє місце дісталося Йоганнесу Кюну, який показав найкращу швидкість на дистанції. Він з двома колами штрафу програв переможцю 15 секунд.

Непогану швидкість серед українців показав Богдан Цимбал - з двома колами штрафу він 29-й. Артем Тищенко виходив після другої стрільби 21-м, але фінішував тільки 39-м.

Руслан Ткаленко, Тарас Лесюк та Андрій Доценко - поза гонкою переслідування.