Гераскевич фінішував 18-м на останньому етапі Кубка світу в сезоні

Гераскевич фінішував 18-м на останньому етапі Кубка світу в сезоні IBSF

Це найгірший результат Владислава у сезоні.

Український скелетоніст Владислав Гераскевич фінішував 18-м на етапі Кубка світу зі скелетону в австрійському Іннсбруку.

У першій спробі українець показав 13-й результат. Він подолав дистанцію за 53.49 секунди, що на 0.71 секунду гірше від час переможця.

У другому заїзді Гераскевич став єдиним, хто поступився своєму часу першої спроби - проїхав за 53.62. Через це він втратив п'ять позицій у фінішному протоколі - опинився на 18-му місці.

Такий же час продемонстрував італієць Амедео Багніс. Відтак, він розділив 18-е місце в загальній таблиці результатів.

Перше місце здобув росіянин Алєксандр Трєтьяков (1:45.59). На 0.23 секунди від нього відстав британець Крейг Томпсон. У трійці лідерів - австрієць Самуель Майєр (+0.27).

Пропускав цей етап лідер загального заліку Кубка світу зі скелетону Мартінс Дукурс.

• 18. Владислав Гераскевич (Україна) +1:52

У загальному заліку Владислав Гераскевич опинився на 13-му місці з 880-ма очками в активі. Хоча мав шанс поборотися за топ-10.

Переможець Кубка світу - Мартінс Дукурс (1456). На 60 пунктів від нього відстав німець Александер Гасснер - 1396. У трійці лідерів також Томасс Дукурс.