Баскетбольний клуб "Тернопіль" переміг БК "Хімік"

Баскетбольний клуб "Тернопіль" переміг БК "Хімік" Баскетбольний клуб "Тернопіль"

Баскетбольний клуб "Тернопіль" переміг у Суперлізі БК "Хімік" – 95:88. Про це повідомив тренер тернополян Дмитро Забірченко.

За його словами, матч відбувався в Тернополі. У першому періоді тернополяни перемогли з рахунком 26:23. Друга чверть завершилась перемогою тернополян із рахунком 24:21. В третьому періоді перемогла тернопільська команда – 25:18. У четвертій чверті – 20:26.

Тернополяни у турнірній таблиці знаходяться на третьому місці з активом 28 очок. БК "Хімік" з міста Южне знаходиться на другому місці із активом 29 очок. Наступну гру БК "Тернопіль" зіграє 30 січня з одеською командою.