В Індонезії пару геїв публічно побили палицями через сексуальну орієнтацію

В Індонезії пару геїв публічно побили палицями через сексуальну орієнтацію

В Індонезії пару геїв публічно побили палицями через сексуальну орієнтацію
АР

В індонезійській провінції Ачех двох чоловіків-геїв покарали 77 ударами палицями на публіці за їхню сексуальну орієнтацію.

За побиттям чоловіків на площі у столиці провінції Банда-Ачех спостерігали кілька десятків людей. Натомість правозахисні організації назвали дії поліції жорстокими та середньовічними, передає The Guardian.

Провінції дозволили практикувати закони шаріату у 2001 році, і за цей час місцева влада вже тричі використовувала побиття палицями як покарання за гомосексуальність.

Двох чоловіків віком 27 та 29 років, яких побили 28 лютого, заарештували у листопаді 2020 року після того, як місцеві мешканці увірвалися до їхнього помешкання та нібито побачили, що чоловіки мали статевий контакт. Їх засудили до 80 ударів, однак три удари зняли за час, що затримані провели у в'язниці.

Окрім того, на площі було побито ще чотирьох людей: 17 ударів за позашлюбні стосунки, 40 – за вживання алкоголю. Побиття палицями також присуджують за азартні ігри, а також жінкам, які носять тісний одяг.

Заступник директора Азійського підрозділу Human Right Watch Філ Робертсон наголосив, що владу провінції необхідно засудити за "жорстоке абсолютно середньовічне покарання за вчинок, який ніколи не повинен був криміналізуватися".

Що відомо

  • Влада Балі планує депортувати американку Крістіну Грей після того, як у Twitter стало вірусним її повідомлення про те, що острів ‒ сприятливий варіант для ЛГБТ та іноземців під час пандемії
На початок