"Київ-Баскет" та "Прометей" перемогли в другому турі Кубку Європи ФІБА

"Київ-Баскет" та "Прометей" перемогли в другому турі Кубку Європи ФІБА FIBA

Обидва українські клуби перемогли.

"Київ-Баскет" та "Прометей" здобули вкрай важливі перемоги у другому турі групи B Кубка Європи ФІБА. Для столичного клубу - це перша перемога на груповому етапі, а команда з Кам'янського виграла другий матч.

У першому турі два українські клуби грали між собою: перемогу здобув "Прометей".

"Київ-Баскет" у другому турі зустрічався з австрійським "Капфенберг Буллз", який виграв свій стартовий матч. Українська команда зробила різницю уже в першій чверті "+11". До перерви кияни збільшили перевагу до 14 очок, а за другу половину австрійці змогли відіграти тільки три очки.

Гра була вкрай в'язкою та малорезультативною - перемога "Київ-Баскета" з рахунком 61:51.

"Прометей" у своєму матчі впевнено розібрався з господарем групового етапу, болгарським "Рільські". Результат гри українці зробили в другій чверті, яку виграли з різницею в 15 очок. Загалом, матч завершився з "+13" для "Прометея" - 89:76.

Клуб з Кам'янського використав тільки вісім гравців, а майже всі очки набрала стартова п'ятірка - 74 з 89. Зокрема, 27 очок набрав американець Рашад ДеАндре Вон (у нього 5/10 3-очкових).

Кубок Європи ФІБА. Другий тур. Група B

"Капфенберг Буллз" (Австрія) - "Київ-Баскет" (Україна) 51:61 (10:21, 11:14, 14:11, 16:15)

"Прометей" (Україна) - "Рільські" (Болгарія) 89:76 (22:23, 27:12, 23:23, 17:18)

Турнірна таблиця після двох турів

1. "Прометей" (Україна) - 4 очки, +19
  2. "Київ-Баскет" (Україна) - 3 очки, +4
  3. "Капфенберг Буллз" (Австрія) - 3 очки, -8
  4. "Рільські" (Болгарія) - 2 очки, -15

• У плей-оф Кубку Європи ФІБА виходять дві команди з групи, а також найкращі треті місця. "Прометей" уже практично гарантував собі вихід у плей-оф, "Київ-Баскет" значно покращив свої шанси.
  • В останньому турі "Прометей" зіграє проти "Капфенберг Буллз", а "Київ-Баскет" - проти "Рільські".
  • Ще один український клуб, "Дніпро", достроково вийшов у плей-оф.
КаратеСучасне п'ятиборствоБоротьбаСпортивне скелелазінняТхеквондоСкейтбордингСерфінгВітрильний спортГольфПаралімпійський спорт