Від творців серіалу: телемережа Sky зніме фільм про Чорнобиль

Від творців серіалу: телемережа Sky зніме фільм про Чорнобиль

Від творців серіалу: телемережа Sky зніме фільм про Чорнобиль

Британська телемережа Sky, яка разом з HBO працювала над популярним серіалом "Чорнобиль" (2019), зніме документальну стрічку про катастрофу 1986 року. В основу проєкту будуть покладені архівні кадри, а також свідчення очевидців аварії. Про це пише видання Deadline.

Фільм тривалістю 90 хвилин "Chernobyl ’86" вийде у 2022 році на телеканалі Sky Documentaries. Сюжет заснований на недавно розкритих архівних документах, які публіка ще не бачила.

Режисером став лауреат премії "Еммі", номінант BAFTA Джеймс Джонслауреат новинної та документальної премії "Еммі" за одну з серій проєкту "На передовій", що висвітлює внутрішні та міжнародні соціально-політичні події., а продюсерська компанія стрічки — Top Hat Productions за підтримки Sky Studios. Творці картини сподіваються, що їй вдасться хоча б частково повторити успіх серіалу.

Що відомо

  • У 2019 році телеканали Sky та HBO спільно випустили художній мінісеріал "Чорнобиль". Він увійшов в усі можливі рейтинги найпопулярніших серіалів не лише року, а й десятиліття. Загалом серіал отримав понад 80 нагород, серед яких "Еммі", BAFTA та навіть "Ґреммі".

Читайте також

Названий найпопулярніший серіал 2020 року. Сумарно його дивилися 950 мільйонів годин

Український фільм-претендент на "Оскар" вийшов на великі екрани у США

Питання віддчуттів та образності. Як дивитися фільми Сергія Параджанова

Категорії
ТеатрАрхітектураДизайнІншеРозкладКонцертиПрограмиПодкастиСПАДОК ТЕРЕЩЕНКІВARTИЛЕРІЯ