Волинські легкоатлети здобули медалі на чемпіонаті України

Волинські спортсмени з легкої атлетики в перший день чемпіонату України серед юніорів у приміщенні вибороли дві нагороди, - повідомили в управлінні спорту облдержадміністрації.

Дводенний чемпіонат проходить у Сумах. На юніорські змагання приїхало 437 спортсменів.

В перший день чемпіонату легкоатлети з Волині здобули срібну та золоту медалі. Валерія Шоломіцька здобула першість у спортивній ходьбі. Легкоатлетка подолала дистанцію 3000 метрів за час 13 хв 40,74 с.

"Хотілось би покращити результат. Але так, як це перший старт, я готуюсь зараз до командного чемпіонату Європи, який буде по юніорам і чемпіонату Європи по юнакам. На чемпіонаті Європи буду йти 10 км і до довшої дистанції", – розповіла Валерія Шоломіцька Суспільному Сум.

Срібну медаль здобув волинянин Тарас Корецький у спортивній ходьбі на дистанції 5000 метрів, за час 21:47.04. Спортсмен поступившись сумчанину лише на 23.51 секунди.

Обоє легкоатлетів є вихованцями Любешівської дитячо-юнацької спортивної школи і тренують в Борисюк Олени та Борисюка Валентина. Наразі волинські легкоатлети готуються до наступних змагань - командного чемпіонату України з легкої атлетики у приміщенні.