УЄФА підтвердила, що Євро-2020 пройде у 12 містах

УЄФА підтвердила, що Євро-2020 пройде у 12 містах

УЄФА підтвердила, що Євро-2020 пройде у 12 містах

А прийняття рішення щодо запуску вболівальників перенесли.

Очільники УЄФА зустрілися з представникам 12 країн-господарів Євро-2020 та підтвердили зобов'язання провести турнір за першочерговим планом. Про це повідомив офіційний сайт УЄФА.

За словами Александра Чеферіна, УЄФА налаштована провести турнір саме в тому форматі, який планувався першочергово.

"УЄФА має намір провести Євро-2020 у 12 запланованих містах. Євро - життєво важливе джерело фінансування масового і якомого ширшого розвитку футболу", - заявив Чеферін.

Окрім того, на цьому засідання вирішили перенести вирішення питання присутності глядачів на трибунах на матчах Євро-2020 з березня на квітень.

"Я оптимістично налаштований стосовно того, що з наближенням турніру ситуація з коронавірусом, скоріше за все, сильно зміниться. Тому, важливо, щоб у організаторів було якомого більше часу, щоб мати чітку картину того, як ситуація виглядатиме в червні та липні", - додав очільник УЄФА.

Раніше повідомлялося, що питання стосовно вболівальників вирішиться в березні 2021-го року.

Читайте також: Визначилися всі учасники фінальної стадії Євро-2020

Що відомо

  • Євро-2020 перенесено на 2021-й рік через пандемію коронавірусу. УЄФА визначила новий календар на цей чемпіонат Європи. Він розпочнеться 11-го червня. Фінальний матч пройде 11-го липня.
  • Цей континентальний форум відрізняється від попередніх чемпіонатів Європи тим, що пройде не в одній, а одразу в 11 країнах Європи. Матчі пройдуть в таких містах: Дублін (Ірландія), Лондон (Англія), Глазго (Шотландія), Більбао (Іспанія), Амстердам (Нідерланди), Мюнхен (Німеччина), Копенгаген (Данія), Рим (Італія), Будапешт (Угорщина), Бухарест (Румунія), Санкт-Петербург (Росія).
  • Збірна України проводитеме свої матчі в румунському Бухаресті (проти Австрії та третього суперника) та нідерландському Амстердамі (проти збірної Нідерландів).
Категорії
КаратеСучасне п'ятиборствоБоротьбаСпортивне скелелазінняТхеквондоСкейтбордингСерфінгВітрильний спортГольфПаралімпійський спорт