"Книжковий Арсенал" відбудеться в травні. Де і як проходитиме

"Книжковий Арсенал" відбудеться в травні. Де і як проходитиме

"Книжковий Арсенал" відбудеться в травні. Де і як проходитиме

Розпочався прийом заявок на участь у виставці-ярмарку та програмі подій в межах X Міжнародного фестивалю "Книжковий Арсенал", що відбудеться 26-30 травня 2021 року. Фокус-темою цьогорічного фестивалю обрано "ОПТИМІСТИ СКЕПТИКИ", її куратором став літературознавець Ростислав Семків.

Через пандемію коронавірусу захід пройде в нестандартному для нього форматі – гібридному (онлайн і офлайн). Подієва частина цього року матиме менше учасників, щоб усіх можна було безпечно розмістити в просторі Арсеналу. Щоб запобігти скупченню людей, організатори розробляють послотну систему відвідування фестивалю.

"Цього року, який все ще залишається дуже складним, Книжковий Арсенал буде не таким гамірним і велелюдним, як завжди, але він дозволить і видавцям, і читачам, і авторам усе ж таки зустрітися", – розповідає директорка Мистецького арсеналу Олеся Островська-Люта.

Розповідаючи про гібридний формат Книжкового Арсеналу, координаторка фестивалю Юлія Козловець називає використання усіх переваг онлайн-форматів задля залучення людей з усіх куточків Землі головною задачею організаторів на цей рік.

У планах: створити новий сайт із зручною навігацією та додатковими можливостями для представлення видавців, та підготувати професійну міжнародну програму для видавців, агентів, менеджерів та інших. Мета – зібрати щонайменше 50 тисяч відвідувачів як в просторі Арсеналу, так і онлайн.

  • Заяви на участь у виставці-ярмарку приймаються до 12 лютого 2021 року.
  • Заявки до програми подій приймаються до 17 лютого 2021 року.
  • Ті претенденти, які пройдуть відбір, отримають на початку березня 2021 року особисте повідомлення в письмовій формі.

Що відомо

  • Книжковий Арсенал є міжнародною подією, яка щороку збирає понад 100 іноземних гостей, більш як 200 видавців та культурних інституцій, понад 55 тисяч відвідувачів. Фестиваль проходить щовесни з 2011. На ньому розвиваються і взаємодіють книжкова, літературна, мистецька сцени.

Читайте також

Чи справді російські книжки – найбільша загроза на українському ринку

"Помста всій українській політиці". Відомий лауреат премії за найгірший опис сексу в літературі

Читай-досягай: стартувала всеукраїнська акція з промоції читання

Категорії
КонцертиТеатрАрхітектураДизайнІнше